Müşteri Hizmetleri

3D Secure İle Güvenli Alışveriş

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüzyüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının online alışveriş uyarlaması 3D Secure güvenli ödeme sistemi ile tüm alışverişleriniz deriveaksesuar.com'da güvence altına alınmaktadır.

Vısa tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak geliştirilmiş ve ulusal Güvenlik Platformu ( 3-D Secure ) adıyla hizmete açılmıştır.

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptğı çalışmaya 3D Secure denir.

Ödeme bilgileri aşamasında, kartla ödeme seçeneğine banka kartınızın bilgilerini girdiğinizde "Ödeme Tamamla" butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan 3D Güvenli Ödeme'ye yönlendirileceksiniz.Bu sırada kredi kartınızın ait olduğu banka sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir.SMS ile gelen şifrenizi 3 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir.Şifrenin onaylanması ile ödeme işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz oluşturulacaktır.

Sipariş aşamasında tüm sorularınız için 05436603521 no'lu müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
HESABIM                                                        YARDIM                                                      MÜŞTERİ HİZMETLERİ                                       KURUMSAL                      
     


                      

 
 


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.