DENLAKS T-28/5 GENEL AMAÇLI YAPIŞTIRICI

Fiyat:
901,04 TL
173,45 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Boyutlar:25 x 10.5 x 16.7 cm
Hacim: 3 kg
Denlaks T 28 Solvent Bazlı Polikloropren Yapıştırıcı Ayakkabı Denlaks T 28, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, Çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.

Yapıştırılacak yüzeyler tozdan, kirden, yağdan, yapısmayı azaltacak her türlü etkenden arındırılmış, özellikle kenar kısımları raspa ile zımparalanmış olmalıdır. PVC, PU, Termo Kauçuk (TR), kauçuk ve sentetik kauçuk tabana bir kat, kösele tabana ve sayaya iki kat yapıştırıcı sürülür. Yüzeylerin kuruması için beklenir. Kuruma, hava şartlarına, ürünlerin yapısı ve çeşidine ve uygulama tecrübesine bağlı olarak 5-30 dakika arasına değişebilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduT28/5
Marka-
Stok DurumuVar
HESABIM                                                        YARDIM                                                      MÜŞTERİ HİZMETLERİ                                       KURUMSAL                      
     


                      

 
 


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.