DENLAKS TP-3100/5 GENEL AMAÇLI POLİÜRETAN YAPIŞTIRICI

Fiyat:
754,23 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
 
Boyutlar: 25 x 10.5 x 16.7 cm
Hacim: 3,4 lt.
Solvent Bazlı Poliüretan Yapıştırıcı Ayakkabı Denlaks TP 3100, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
 
Yapıştırılacak yüzeyler tozdan, kirden, yağdan, yapısmayı azaltacak her türlü etkenden arındırılmış, özellikle kenar kısımları raspa ile zımparalanmış olmalıdır. PVC, PU, Termo Kauçuk (TR), kauçuk ve sentetik kauçuk tabana bir kat, kösele tabana ve sayaya iki kat yapıştırıcı sürülür. Yüzeylerin kuruması için beklenir. Kuruma, hava şartlarına, ürünlerin yapısı ve çeşidine ve uygulama tecrübesine bağlı olarak 5-30 dakika arasına değişebilir.
Çok yüksek ısıl dirence ve suya dayanıma sahip bir yapışma istenildiğinde, yapıştırıcıya %3-5 (a/a) oranında DESMODUR RFE veya muadili ilave edilir. DESMODUR RFE ilave edilmiş yapıştırıcı en az 2 saat içinde tüketilmelidir. Kuruyan yapıştırıcı filmi, infrared lamba veya elektrili ısıtıcı kulalnarak 60-70 º  aktivite edilir ve pres (2-3 atm.) uygulanarak yapıştırılır. Üste atma sonrası soğuk şoklama tavsiye edilir.
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu3100
Marka-
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
HESABIM                                                        YARDIM                                                      MÜŞTERİ HİZMETLERİ                                       KURUMSAL                      
     


                      

 
 


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.